Strona używa cookies w celu optymalizacji działania i tworzenia statystyk. Używanie Cookies można wyłączyć za pomocą ustawień przeglądarki. Korzystanie z strony oznacza zgodę na powyższe warunki. Zamknij okno

Przy przeprowadzaniu detoksu i regeneracji twojego ciała i umysłu oraz przywróceniu harmonii energetycznej organizmu, twórczyni Detoxu Metamorphosis wykorzystała wiedzę pochodzącą z Medycyny Chińskiej, Ajurwedy, rosyjskiej medycyny ludowej oraz od światowej sławy terapeutów, takich jak Fritz Albert Popp, dr Bircher-Benner, Arnold Ehret, dr Max Gerson, Nadieżda Siemionowa, techniki oddechowe wg.Konstantina Buteyko, Frank Kinslow, Richard Bartlett, reiki oraz Robert Morse.

Funkcjonowanie ludzkiego ciała jest frapujące, a zarazem zagadkowe. Latamy w kosmos, wybieramy się na Marsa, w dziedzinie medycyny chirurgicznej potrafimy robić skomplikowane operacje na otwartym sercu oraz operować płody w brzuchu matki, ale nie potrafimy wyleczyć żadnej choroby przewlekłej, natomiast serwowane lekarstwa, im bardziej wąskie jest ich oddziaływanie na systemy i narządy człowieka, tym więcej działań ubocznych mają. W rezultacie medycyna alopatyczna jest bezsilna wobec wszystkich dolegliwości przewlekłych, których skutki w niewielkim stopniu łagodzi całkowicie zaś omijając przyczynę, co w rzeczywistości pogarsza stan całego organizmu i jakość naszego życia.